İstoç’ta Satışa Başlayın

İstoç’ta Satışa Başlayın

Mağaza Açın
Satışa Başlayın

Mağaza Açın
Satışa Başlayın

İstoç’ta satışa başlamadan önce bilmeniz gereken bazı konulara göz atın.

İstoç Toptan Satış Tanıtım
İstoç Toptan Satış Tanıtım

Satışa Başlamadan Önce

İstoç’ta Toptan Satış Yapmanın Yolları

İstoç’ta bir mağaza açarak hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. Bayi kanalı üzerinden satışlarınızı yapıyorsanız, ürünlerinizin İstoç’ta satışı için marka başvurusu yapabilirsiniz. İstoç’ta marka özel sayfası oluşturulur ve ürünleriniz satışa hazır hale getirilir. Bayileriniz ürün girişi yapmadan stok ve satış fiyatı belirterek ürünlerinizi hemen satmaya başlayabilirler. Satışlarınızı direk yapıyorsanız ürünlerinizi, stok ve fiyat bilgilerinizi girin ve İstoç müşterilerinden sipariş almaya başlayın.

Marka sahibi iseniz bunu nasıl yapacağınızı öğrenin.

İstoç Satıcı Hesabı Oluşturun

Ürünlerinizi her gün istoc.com’da arama yapan binlerce müşteriye sunun ve cazip önerilerde bulunun.

İstoç toptan satış yapan bir pazaryeridir. Ve müşterilerimiz uygun fiyatla çok çeşitli malları tek noktadan satın alabilecekleri güvenilir bir yer istiyor. Bu da sizin gibi satıcıların toptan satış yaptığı İstoç’u bu kadar önemli kılıyor. Toptan ticaretin en kolay şekilde yapılabilmesi ve her gün bu ticaretin artması için devamlı yeni yollar arıyoruz ve en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

İstoç, satıcılara değer kattığı gibi, pazaryerine katılan her satıcı da İstoç’a değer katar. Böylelikle herkes kazanır; üreticiler, ithalatçılar, distribütörler, toptancılar, müşteriler…

İstoç'ta Mağaza Aç
İstoç'ta Satmaya Hazır Mısın?

Satmaya Hazır Mısınız?

Toptan Satış Yapabilirim

İstoç toptan satış yapan bir pazaryeridir. Bu toptan pazarda satış yapabilmek için satışa cevap verebilecek bir ürün stokunuz olmalı ve fiyatlandırmanız toptan pazara uygun olmalıdır.

Online Satışa Hazırım

Konvansiyonel ticaretin gereklilikleri dışında, online ticaret yapmanın da bazı gereklilikleri vardır. Online ticarette prensipli ve sistemli çalışmak çok önemlidir. Mağazanıza giren müşteriye nasıl alaka gösteriyorsanız, online alışveriş yapan müşteriye de alaka göstermelisiniz. Nasıl caddede bir mağaza açıp kendi haline bırakmıyorsanız, online mağazanıza da kendi haline bırakmamalısınız. Aynı ehemmiyeti vermeli, takip etmeli ve sabırla ticaretinizi arttırmalısınız.

Ürün Listem Hazır

Satışa sunacağınız ürünlerin girişleri için ürün listesi hazırlamalısınız. Ürün bilgisi, satış koşulları, stok miktarı, fiyatı, resimleri, varsa renk veya diğer seçenekleri. Ürün sayınız az ise ürün girişlerini elle yapabilirsiniz. Ürün sayınız çok ise XML, XLS veya API servisleri ile ürün girişlerini yapmalısınız.

Satıcı Koşullarını Sağlıyorum

  • Anonim, limited veya şahıs şirket tiplerinde faal bir kuruluş olmalısınız.
  • İstoç’ta perakende ve bireysel satış yapılmamaktadır. Bundan dolayı İstoç satıcılarının üretici, distribütör, ithalatçı veya toptancı bir firma olması gerekmektedir.
  • KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) yasal olarak geçerli ve teknik olarak güvenli elektronik posta sahibi olmalısınız.
  • Satışa sunduğunuz ürünler stoklarınızda olmalı ve envanterinize göre stok durumunu güncel tutmalısınız.
  • Satış öncesi ve sonrası tüm süreçleri yönetebilecek bir organizasyonunuz olmalı.