Satıcı Destekleri

Satıcı Destekleri

Satıcılarımızın Başarısı İçin Sınırsız Hizmet

Satıcılarımızın Başarısı İçin Sınırsız Hizmet

İstoç Satıcı Destek Hizmetleri, satıcılarımızın verimliliklerini artırmalarına ve odaklandıkları ana işlerine daha fazla zaman ve kaynak ayırmalarına yardımcı olarak başarılarını garantiler.

İstoç Toptan Satış Tanıtım
İstoç Toptan Satış Tanıtım

İşimizi İyi Yaparsak Herkes Kazanır.

İşinizin İyi Olması İçin İşimizi İyi Yapıyoruz

İstoç Satıcı Destek Hizmetlerinin ana gayesi, satıcılarımızın ana işlerine odaklanıp daha fazla satış gerçekleştirmesini sağlamaktır. Genel olarak gördüğümüz satıcıların online süreçleri gerçekleştirmek için vasıflı elemanları olmaması ya da teknolojik yeterlilikleri olmaması. Ayrıca başlangıç aşamasında ek istihdam maliyetlerinin yüksek olması ve tam iş gücü oluşturamaması da satıcıların başarılı olmasına engel teşkil etmektedir. İstoç satıcılarımızın bu ihtiyacını gidermek, profesyonel destek almalarını sağlamak için kendi bünyesinde ve hizmet sağlayıcı iş ortaklarıyla çözüm üretmektedir. Böylelikle satıcılarımız tüm süreçlerde ihtiyacı olan tüm desteği alırlar ve başarıyı garantilerler. Satıcılarımızın başarısıyla satıcılarımız kazanır, müşterilerimiz kazanır ve herkes kazanır.

Bu amaçla ekibimiz danışmanlık ve teknik destek hizmetleri olarak, veri girişleri, ürün yönetimi, marka yönetimi, sipariş ve müşteri hizmetleri yönetimi, satış ve pazarlama hizmetleri, sosyal medya hizmetleri, dijital dönüşüm gibi birçok konuda satıcılarımıza profesyonel hizmet vermektedir. Firmanızı ve ürünlerinizi tanımamız ve ihtiyaçlarınızı anlayabilmemiz için uzmanlarımızla görüşün. Başarıya giden yol haritasını birlikte belirleyelim.

İstoç Ürün Girişi

Ürün Giriş Desteği

Ürün girişleri satıcı panelinde kolaylıkla yapılmaktadır. Bu konuda satıcılarımıza ücretsiz eğitim desteği de vermekteyiz. Kaliteli ürün girişleri yapabilecek bir çalışanı olmayan satıcılarımıza bu konuda yardımcı oluyoruz. Ekibimiz tüm ürünlerinizi sisteme girilmesini, veri iyileştirme ve geliştirmesini ve güncel tutulmasını sizin için yapabilir. Ürün resimleri, videoları ve içerikleri yeterli değilse dijital ajansımız, ürün resimlerini ve konsept resimlerini profesyonel çekim yapabilirler.

Özel Marka Sayfası ve Mağaza Sayfası

Özel marka sayfası logonuz, marka geçmişi, konsept resimleriniz, yeni ürünler, kampanyalar ve müşterilerin markayı beğenmesi gibi özellikleri olan sayfalardır. Mağaza sayfası, logonuz, firma geçmişiniz, kampanyalarınızı ve yeni ürünleri sergilemenizi sağlayan sayfalardır. Özel marka ve mağaza sayfaları satışlarınızın artması açısından çok önemlidir. İçerik ve tasarım açısında kalitesi yüksek mağaza ve özel marka sayfalarınızı en iyi şekilde temsil edecek şekilde oluşturmanıza ekibimiz yardımcı olabilirler.

İstoç Sayfa Tasarımı
İstoç Mağaza Yönetimi

Özel Müşteri Temsilcisi

Özel müşteri temsilci hizmetleri, firmanızın müşterileriyle iletişim kurmak, sorularını yanıtlamak, sorunları çözmek ve genel müşteri memnuniyetini sağlamak için sunulan hizmetlerdir. Bu hizmetler İstoç  çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri departmanı tarafından yürütülür. Müşteri temsilcileri, müşterilere telefon, e-posta, canlı sohbet veya diğer iletişim kanalları aracılığıyla hizmet sunarlar.

Müşteri temsilcilerimiz, iletişim becerileri konusunda eğitimli ve deneyimlidirler. İyi bir dinleme, empati kurma, net ve anlaşılır konuşma gibi iletişim becerilerini kullanarak müşterilerimizle etkili bir şekilde iletişim kurarlar. Bu da sizin adınıza müşterilerin ihtiyaçlarını anlamalarına ve onlara daha iyi hizmet sunmalarına yardımcı olur.

Diğer avantajlar;

Müşteri Memnuniyeti : Müşteri temsilcilerimiz, müşterilerle etkileşim kurarak soruları yanıtlar, sorunları çözer ve ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt verirler. Müşteri memnuniyetini artırarak, müşterilerin firmanıza olan bağlılığını ve sadakatini güçlendirirler.

Sorun Çözme ve Destek : Müşteri temsilcilerimiz, müşterilerin karşılaştığı sorunları tespit eder ve çözmek için çalışmaları yapar. Teknik destek, ürün bilgisi, siparişlerin takibi gibi konularda müşterilerimize yardımcı olurlar. Müşterilerimizin sorunlarına hızlı ve etkili çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini artırırlar.

Marka İmajı : Müşteri temsilcilerimiz, firmanızın marka imajını temsil ederler. Müşterilere olumlu bir deneyim sunarak, firmanızın güvenilirlik ve profesyonel hizmet algısını yükseltir. Olumlu bir müşteri deneyimi, marka sadakati ve olumlu sözlü reklamı teşvik eder.

Veri ve Geri Bildirim Toplama : Müşteri temsilcilerimiz, müşteri etkileşimlerinde önemli verileri toplar ve geri bildirimleri kaydeder. Bu veriler, firmanızın müşteri ihtiyaçlarını anlamasına, ürün ve hizmetlerini iyileştirmesine ve stratejik kararlar almasına yardımcı olur.

Dijital Dönüşüm Desteği

Dijital dönüşüm hizmetleri, firmanızın teknolojik altyapısını ve iş süreçlerini dijitalize ederek, dijital teknolojileri kullanarak verimliliği artırmasına, rekabet gücünü yükseltmesine ve müşteri deneyimini geliştirmesine yardımcı olan hizmetlerdir. Firmanıza dijital dönüşüm sürecinde stratejik planlama, danışmanlık, uygulama ve destek gibi bir çok hizmet verilir. Bu dijital çözümler; İstoç entegrasyonu, sipariş ve stok yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi gibi bir çok süreci kolaylıkla yönetmenizi sağlar. Bu hizmetler grup firmamız YOI tarafından verilir.

İstoç Dijital Dönüşüm
İstoç Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetimi Desteği

Sosyal medya hizmetleri, firmanızın e markalarınızın sosyal medya platformlarında etkili bir şekilde tanıtılmaları ve pazarlama yapmaları konusunda verilen hizmetlerdir. Firmanızın sosyal medya stratejilerini oluşturulması, içeriklerin yönetilmesi, reklam kampanyaların yönetilmesi ve performans analizlerinin yapılması gibi hizmetleri içerir. Burada en önemli avantaj, İstoç ile entegre satış ve pazarlamanın yapılması hem mevcut müşterilere hem de yeni müşterilere daha fazla satış yapılmasını sağlar.

İstoç Satıcı Destek Hizmetleri

Satıcı Destek Hizmetleri Avantajları

İstoç Satıcı Destek Hizmetleri maliyet tasarrufu, uzmanlık, kalite, kaynak yönetimi, esneklik, teknolojik avantajlar ve risk dağılımı gibi faydalar, satıcıların rekabetçi olmalarına, verimliliklerini artırmalarına ve odaklandıkları ana işlerine daha fazla zaman ve kaynak ayırmalarına yardımcı olur.

Maliyet Tasarrufu : İstoç Satıcı Destek Hizmetleri, maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olur. İstoç sizin yerinize kendi alanlarında uzmanlaşmış personelleri istihdam ederek risklerinizi ve maliyetlerinizi azaltır. Böylelikle personel maaşları, sigorta, eğitim ve diğer masraflar gibi doğrudan maliyetler ortadan kalkar.

Uzmanlık ve Kalite : İstoç ekibi belirli bir faaliyet veya süreçte uzmanlaşmış profesyonellerden oluşur. Bu nedenle, İstoç Satıcı Destek Hizmetleri, satıcılarımızın alanında uzmanlaşmış ve deneyimli bir ekip tarafından hizmet almasını sağlar. Bu, daha yüksek kalitede hizmetler almanızı sağlar ve işletmenizin performansını arttırır.

Kaynak Yönetimi : İstoç Satıcı Destek Hizmetleri, satıcıların iç kaynaklarını daha etkin bir şekilde yönetmelerini sağlar. Özellikle belirli bir süreci veya projeyi geçici olarak yürütmek için ek personel gerekiyorsa, İstoç’tan destek almak, kaynaklarınızın başka öncelikli görevlere odaklamasına olanak tanır.

Esneklik ve Ölçeklenebilirlik : İhtiyaçlarınız zamanla değişebilir. İhtiyaçlar arttıkça veya azaldıkça, personel istihdamını yönetmek ve maliyet ölçmek gittikçe zorlaştırır. Bu, değişen ihtiyaçlara hızlı bir şekilde yanıt vermenizi ve daha esnek olmanızı sağlar.

Teknolojik Avantaj : İstoç Satıcı Destek Hizmetleri, profesyonel hizmet verebilmek için güncel teknolojileri ve en iyi uygulamaları takip eder. İstoç Satıcı Destek Hizmetleri satıcılarına bu teknolojik avantajlardan yararlanmasını ve kendi işlerinde rekabetçi bir avantaj elde etmesini de sağlar.