Fiyatlandırma

Fiyatlandırma

İstoç’ta Ticaretin
En Ucuz Yolu

İstoç’ta Ticaretin
En Ucuz Yolu

Aylık 299$+KDV yerine sadece 169$+KDV ödeyerek bugün kazanmaya başlayabilirsiniz. İstoç’ta satış yapmanın en ucuz yolu istoc.com’da bir mağaza açmaktır.

İstoç Toptan Satış Tanıtım
İstoç Toptan Satış Tanıtım

Satış Maliyetleri

Şeffaf ve Takip Edilebilir Maliyet Yönetimi

Konvansiyonel yöntemlerinden çok daha ucuza satış yapın.

İstoç’ta satış yapmanın 3 temel maliyeti vardır. Birincisi aylık üyelik ücreti; yıllık anlaşma ile aylık olarak faturalanır. İkincisi banka komisyonları ve finansal hizmet ücreti; gerçekleşen satış üzerinden yüzde hesaplanır. Üçüncüsü lojistik ücreti; satışı gerçekleşen ürünlerin ambar, kargo, özel taşıma, depolama gibi hizmetlerin bedelidir. Bu hizmetler tarafınıza fatura edilir ve alacaklarınızdan düşülür. Alacak bakiyeniz yeterli değilse kayıtlı kredi kartınızdan tahsil edilir.

Dilerseniz ürün ve mağaza yönetimi, sosyal medya yönetimi, sponsor marka ve ürün, reklam gibi hizmetleri kendi iç maliyetlerinizden daha uygun bir fiyatlandırma ile İstoç’tan profesyonel destek alabilirsiniz.

İstoç Üyelik Ücreti

Satıcı Mağazası

İstoç’ta satıcı olmanız onaylandıktan sonra ilk mağaza açılışınızda yıllık sözleşmeyle aylık 299$+KDV 169$+KDV sabit faturalandırma yapılır. Ayrıca satış komisyonu alınmaz.

Satıcı hesabınız için yıllık ödeme yapılması durumunda ilk defa mağaza açacak firmalara özel İstoç 300$ reklam harcaması yapar. Ayrıca İstoç müşterilerinin mağazanızı tanıması için duyuru ve reklam yapar. Böylelikle binlerce alıcının mağazanızı ziyaret etmesi ve ilk satışların gerçekleşmesini sağlayarak başarınızı garantiler.

* Standart üyelik

İstoç İçin Satıcı Planı Seçin

Aylık 99$+KDV ‘den başlayan satıcı planlarıyla İstoç’ta satışa hemen başlayabilirsiniz. İstoç’ta satış yapmanın en ucuz yolu istoc.com’da bir mağaza açmaktır.

Planlar Giriş Standart Premium
Fiyat 99$ +KDV/aylık 299$ +KDV/aylık 599$ +KDV/aylık
Lansman 130$ İndirim *
169$ Reklam Desteği **
130$ İndirim *
469$ Reklam Desteği **
Hizmet Komisyonu %2,98 %2,98 %2,98
Satış Komisyonu Yok Yok Yok
Ürün Sayısı 100 1.000 5.000
Satıcı Sayfası Var Var
Ek Kullanıcı  +1 Ek Kullanıcı +5 Ek Kullanıcı

* İlk mağaza açılışında 1 yıl için geçerlidir.
** İlk mağaza açılışında yıllık peşin ödemede geçerlidir.

Marka Mağazası

Marka Mağazası

İstoç’ta satıcı olmasına bakılmaksızın İstoç müşteri kitlesine ulaşmak ve İstoç müşterisine ürünlerinin satılmasını isteyen marka sahibi her firma Marka Mağazası açabilir. Satıcı mağazanız varsa ürünlerinizi dilerseniz sadece siz satarsınız ya da ürünleri globalleştirip, diğer satıcıların da satmasını sağlayabilirsiniz. Satışlarınızı sadece yetkili bayi ağınız ile yapıyorsanız, marka mağazası açıp, ürünlerinizi bayilerinizin veya alt bayi-satıcıların satmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle marka bilinirliğini ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Marka mağazanızı ürün sayınıza göre ilk marka açılışınızda yıllık sözleşmeyle aylık 299$+KDV 169$+KDV‘den başlayan fiyatlarla hemen oluşturabilirsiniz.

Mağaza ve Marka Sahipleri Marka Sahipleri
Fiyat 299$ +KDV/aylık 599$ +KDV/aylık
Lansman 130$ İndirim *
169$ Reklam Desteği **
130$ İndirim *
469$ Reklam Desteği **

* İlk marka açılışında 1 yıl için geçerlidir.
** İlk marka açılışında yıllık peşin ödemede geçerlidir.

Marka Sahipleri İçin Buybox

Planlar Giriş Standart Premium
Fiyat 99$ +KDV/aylık 299$ +KDV/aylık 599$ +KDV/aylık
Ürün Sayısı 100 1.000 5.000
İstoç Üyelik Ücreti

Hizmet Komisyonu

Hizmet komisyonu banka komisyon ve hizmet ücretlerini içeren toplam satışa göre alınan ücrettir. Bu oran %2,98+KDV olup, bankaların yapacakları değişikliklere göre güncellenir.

İstoç Hizmet Komisyonu

Satış Komisyonu

Satış komisyonu satılan ürün başına, kategoriye göre değişen oranlarda ödenen bedeldir. Genelde tüm pazaryerleri ürünlerin satış toplamı üzerinden hesaplanan satış komisyonu yüzdesi oranında kesinti yapar. İstoç’ta ayrıca satış komisyonu ödemezsiniz.

İstoç Satıcı Destek Hizmetleri

Satıcı Destek Hizmetleri

Satışlarınızı arttırmak için eğitim ve destekler İstoç tarafından ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca İstoç’tan ya da grup şirketlerimizden ya da hizmet sağlayıcı iş ortaklarımızdan ürün yönetimi, mağaza yönetimi, pazarlama, sosyal medya, internet reklamcılığı, dijital dönüşüm ve benzeri hizmetleri alabilirsiniz. İhtiyaçlar ve süreçler konusunda emsalsiz deneyimlere sahip olmaları başarınızı arttıracaktır.

İstoç Lojistik Ücreti

Lojistik Ücreti

İstoç’ta sipariş veren bir müşterinin ürünlerini teslim etmek için birçok yöntem vardır. Bu yöntemlerde dilerseniz İstoç lojistik hizmetlerini kullanabilir ya da kendi sevk yöntemlerinizi kullanabilirsiniz.