Satışları Arttırın

Satışları Arttırın

Daha Fazla Satış Yapmanız İçin Yanınızdayız

Daha Fazla Satış Yapmanız İçin Yanınızdayız

İşinizi daha iyi yapmanız, daha fazla kazanç sağlamanız ve işlerinizi kolaylaştırmak için devamlı çalışıyoruz. İhtiyacınız olduğunda ekibimizi ve iş ortaklarımızı her zaman yanınızda bulacaksınız.

İstoç Toptan Satış Tanıtım
İstoç Toptan Satış Tanıtım

Hedefimiz Aynı. Daha Fazla Satış.
O Zaman İş Birliğimizi Arttıralım

Başarınız İçin Yanınızdayız

Hedefimiz aynı, daha fazla satış. Bunu en iyi şekilde yapabilmek için devamlı çalışıyoruz. Satıcılarımızla bir firmanın departmanları gibi çalışıyoruz. Daha iyi nasıl yaparız?

Satıcılarımızı en üst düzeyde desteklemek ve başarılarını artırmak için geniş bir iş birliği programı sunuyoruz. Satıcılarımıza geniş müşteri tabanları ve güçlü dağıtım ağları sayesinde ürünlerinizin daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlıyoruz. Bu, müşteri tabanınızı genişletmek ve satışlarımızı artırmak için istoc.com  önemli bir fırsattır. Müşterilerimizin ürünlerinize daha uygun ve daha kolay ulaşmalarını sağlıyoruz. Böylece müşterilerimizin uzun vadeli sadakat oluşturmalarını garantiliyoruz.

Başarınız için ilk günden itibaren her zaman yanınızdayız. Sizlere başarıya giden yolda rehberlik edeceğiz. İhtiyacınız olan bilgi, hizmet, pazarlama, tanıtım vb. her konuda destek vereceğiz. Hedefimiz aynı, hedefimiz daha fazla satış yapmak. O zaman işbirliğimizi arttıralım.

İstoç Hedef Satış

Danışmanlık ve Teknik Hizmet

İstoç’ta başarınız için bir çok konuda ekibimiz danışmanlık ve teknik destek hizmetleri vermektedir. Veri girişleri, ürün yönetimi, marka yönetimi, sipariş ve müşteri hizmetleri yönetimi, satış ve pazarlama hizmetleri, sosyal medya hizmetleri, dijital dönüşüm gibi birçok konuda İstoç ekibi ve hizmet sağlayıcı iş ortakları satıcılarımıza profesyonel hizmet vermektedir. Firmanızı ve ürünlerinizi tanımamız ve ihtiyaçlarınızı anlayabilmemiz için bir görüşme talep edin.

Satıcı Mağazası

İstoç bir satıcı mağazası oluşturmanıza imkan verir. Özellikle toptan satışta satıcı bazlı alışveriş tercihi çok yüksektir. Bundan dolayı iyi bir satıcı mağazası ve satış sonrası hızlı teslimat müşteri sadakatini arttır ve dolayısıyla satışlarınızı da arttırır. Mağaza sayfanızda firmanızı ve ürünlerinizi iyi sergilemeniz, güncel tutmanız, yeni ürünler ve kampanyalar sunmanız satışlarınızı kesinlikle arttıracaktır.

İstoç Satıcı Mağazası
İstoç Özel Marka Sayfası

Marka Mağazası

Marka Satış Mağazası logonuz, marka geçmişi, konsept resimleriniz, yeni ürünler, kampanyalar ve müşterilerin markayı beğenmesi gibi özellikleri olan sayfalardır. Marka sahipleri için oluşturduğumuz özel marka mağazasından müşterilerin daha kolay ve daha çok sipariş verdikleri görülüyor. Markalarınızın bilinirliğini arttırmak, marka sadakati oluşturmak ve daha fazla satışı yapmak için özel marka mağazalarını tercih edin.

Sponsorluklar

Sponsor alanlar ve aksiyonlarla, mağazanızı, markanızı ve ürünlerinizi ön plana çıkarın ve daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlayın. Alış veriş deneyimlerimize göre site dolaşımı esnasında müşterilerin sponsor alanlar ve aksiyonlara daha fazla tıkladığı görülmüştür. Sponsorluklar için tıklama başına ödeyeceğiniz ücretlendirmeyle satışlara yansımasını ölçebilirsiniz.

İstoç Reklam Servisi
İstoç Kampanyalar

Kampanyalar

Kampanyalar müşterilerimizle devamlı etkileşim halinde olmamızı ve müşteri sadakatinin artmasını sağlar. Satışları arttırmanın en hızlı ve kolay yolu müşterilerimizi bu kampanyalarla ödüllendirmek, kendilerine özel bir fırsat sunmaktır. İstoç’un düzenlediği özel kampanyalara satıcılarımız isteğe bağlı olarak katılabilirler. Ayrıca satıcıya, markaya veya ürüne özel kampanyalar da yapılmaktadır. Özel kampanyalarda satıcılarımızla özel çalışmalar yapmaktayız. Başarılı bir kampanya için satıcılarımızla iş geliştirme ve yeni projeler geliştirmekteyiz. Ayrıca satıcılarımız toplam mağaza siparişine, ilk siparişe özel indirim kuponları oluşturabilirler.

Özel Projeler

İstoç üreticilerle işbirliği geliştirerek birçok proje üretme imkanı sağlıyor. Bu projeler ürünlerin satış temsilciliği, private label ürün geliştirme, özel ürün geliştirme, özel ürün kampanyaları, pazar testleri, dış ticaret gibi bir çok projelerdir. Eğer aklınızda iyi fikirler varsa gelin masaya yatıralım. Nasıl kazanç elde edebileceğimizi görüşelim.

İstoç Özel Projeler